• Otrdienās aicinām apmeklēt Bībeles stundu, Sv. Rakstu lasīšana, lūgšana, dalīšanās.

 • Gavēņa laikā Krusta ceļš katru piektdienu 18 00, pēc Krusta ceļa sv. Mise

 • Lūgšanu nakts Aglonā. Izbrauksana 19 00 no Katoļu baznīcas. Pieteikties pie Venerandas.


 • Ziedojam baznīcas apkurei 2019.-2020. gada sezonai. Ziedojumu apkurei var arī pārskaitīt uz draudzes kontu. Uz šo brīdi mūsu rīcībā ir 570 eiro. Par janvāri samaksājām 560 eiro. Lai Dievs aizmaksā!


 • Tiem, kuri gribētu sagatavoties labai grēksūdzei, te ir pieejams buklets ar sirdsapziņas izmeklēšanas jautājumiem, kuru savā laikā izdevusi mūsu diecēzes kūrija. Jāuzspiež blakus --> Sagatavošana grēksūdzei. 

 • Par kristīgām bērēm vispirms zvaniet priesterim un saskaņojiet izvadīšanas laiku. Priesterim jāapkalpo vairākas draudzes, tāpēc jūsu izvēlētais izvadīšanas laiks var izrādīties jau aizņemts. Paldies par sapratni! • Pie ticīgajiem, kuri ir slimi vai veci un nevar tikt uz baznīcu, priesteris var atbraukt pats, lai pasniegtu grēksūdzes sakramentu, slimnieku sakramentu (tas ir stiprināšanas un dziedināšanas sakraments!), kā arī Svēto Komūniju. Lūdzu, ziņojiet, ja kādam vēl būtu šāda vēlme.  


 


DRAUDZES NOTIKUMI

 •  Jaunais žurnāls "Mīliet viens otru" ir Grāmatu galdā. Žurnāls domāts arī jauniešiem.

 • Grāmatu galdā pieejama grāmata Katoļu kalendārs 2020. gadam.

 

SAIMNIECISKAS LIETAS


 • Svētā Gara nosūtīšanas svētkos un mūsu baznīcas jubilejā esam saņēmuši bīskapa svētību baznīcas pārbūves plāniem un remonta projektiem. Tādēļ var teikt, ka nākamajā dienā, tas ir Marijas kā Baznīcas Mātes dienā, sākās jauns posms mūsu draudzei un baznīcai. Dievs, atjauno savu Baznīcu!  

INFORMĀCIJAS NO DIECĒZES

 • Ir iznācis kora "Versija" sakrālās mūzikas CD "Laudate Dominum"Draudzes grāmatu galdiem un citām vajadzībām tie vairumā ir pieejami arhibīskapa sekretariātā (Mazajā Pils ielā 2a). 

 • Galvenais Latvijas katoļu Baznīcas portāls ir katolis.lv. Tajā atradīsiet atbilstošu informāciuju par priesteriem un notikumiem mūsu Baznīcā.
     


 • Aicinām pieteikties pie priestera saderinātos un tos, kas vēlas laulāties baznīcā 2020. gada vasarā

   

 • Cik lielu vērtību nes Radio Marija! Tur varam atrast katehēzes, lūgšanas, vienoties ar lūdzējiem Svētajā Misē un uzklausīt interesantas sarunas. Var sūtīt savus jautājumus, var zvanīt uz studiju. Klausīsimies, kā arī atbalstīsim ar savām lūgšanām. Šī Dieva Balss mūsu mājās pastāv vienīgi no ziedojumiem, tādēļ atbalstīsim to ar saviem ziedojumiem. Ziedojumu kastīte baznīcā atrodas V. J. Marijas svētgleznas priekšā. Mājas lapa:  https://www.rml.lv/   Radio ir dzirdams FM frekvencēs – Rīgā 97,3, Liepājā 97,1 un Krāslavā 97,0. 

  

ES PATEICOS PAR KATRU JŪSU LŪGŠANU PAR VISU MŪSU DRAUDZI
UN TĀS PRĀVESTU, PAR DAŽĀDU VEIDU PALĪDZĪBU UN DALĪŠANOS PĀRTIKĀ.
 
JOPROJĀM ES LŪDZU: LŪDZIETIES PAR DRAUDZI UN PRIESTERI,
LAI DIEVS MŪS ATJAUNO SAVĀ GARĀ. 

  

Lai Dievs svētī caur sava vismīļā Dēla Sirdi †

+ Dievs, svētī manas avis! +