BAZNĪCAS LITURĢIJA, LŪGŠANA...

 

 • Šajā nedēļā liturģiskajā kalendārā
  • pirmdienā: sv. Jāņa no Eudes, priestera, piemiņas diena;
  • otrdiena: sv. Bernarda, abata un Baznīcas doktora, piemiņas diena;
  • trešdiena: sv. Pija X, pāvesta, piemiņas diena;
  • ceturtdienā: Vissv. Jaunavas Marijas - Karalienes piemiņas diena;
  • piektdiena, sv. Rozes no Limas, jaunavas, piemiņas diena;
  • sestdienā: SV. APUSTUĻA BARTOLOMEJA, svētki. 


 • Es ierosinu pārdomāt sirdī iespēju ieiet sevišķajā veidā mīlestības derībā ar V. J. Mariju caur Karmela Skapulāra pieņemšanu. Mūsu draudzē pastāv šāda iespēja (pieņemt Skapulāru). Pienākas tam sagatavoties gan garīgi, gan intelektuāli un paziņot priesterim savu vēlmi. Pieņemšanas ritu, saskaņā ar kuru (tikai) priesteris var uzlikt Skapulāru, var apskatīt  šeit • Tiem, kuri gribētu sagatavoties labai grēksūdzei, te ir pieejams buklets ar sirdsapziņas izmeklēšanas jautājumiem, kuru savā laikā izdevusi mūsu diecēzes kūrija. Jāuzspiež blakus --> Sagatavošana grēksūdzei.  • Pie ticīgajiem, kuri ir slimi vai veci un nevar tikt uz baznīcu, priesteris var atbraukt pats, lai pasniegtu grēksūdzes sakramentu, slimnieku sakramentu (tas ir stiprināšanas un dziedināšanas sakraments!), kā arī Svēto Komūniju. Lūdzu, ziņojiet, ja kādam vēl būtu šāda vēlme.  

 


DRAUDZES NOTIKUMI
 • Pateicība Dievam par draudzes avīzes jauno numuru. Iegādājieties sev un saviem tuviniekiem. Esiet kā eņģeļi un aiznesiet to arī saviem kaimiņiem un paziņām.  

 • Mēs tuvojāmies svētceļojuma uz Aglonu laikam. Visās vietās nakšņošana ir telpās, bet Aglonā - teltīs ierastajā vietā. 
  • Aicinām palīdzēt meklēt sponsorus svētceļojumam, kā arī dalīties ar pārtikas produktiem.
  • Maršruts: • 6. augusts Madona - Kalna skola, • 7. augusts Kalna skola – Murmastiene, • 8. augusts Murmastiene – Sīļukalns, • 9. augusts Sīļukalns – Rudzāti, • 10. augusts Rudzāti – Preiļi, • 11. augusts Preiļi - Kastīre (Rušona), • 12. augusts Klusuma diena Kastīrē, • 13. augusts Kastīre – Aglona.   

SAIMNIECISKAS LIETAS


 • Svētā Gara nosūtīšanas svētkos un mūsu baznīcas jubilejā esam saņēmuši bīskapa svētību baznīcas pārbūves plāniem un remonta projektiem. Tādēļ var teikt, ka nākamajā dienā, tas ir Marijas kā Baznīcas Mātes dienā, sākās jauns posms mūsu draudzei un baznīcai. Dievs, atjauno savu Baznīcu! 

 

INFORMĀCIJAS NO DIECĒZES


 • abc


 • Laulāto tikšanās informē un piedāvā:  
  • Mīļi aicinām ģimenes, kas bijušas LT rekolekcijās un mūsu animatorus, trīs dienu svētceļojumā ar kājām Vabole-Aglona no 11.-13. augustam. Aicinām pievienoties ģimenes ar bērniem. Sīkāka informācija: Jānis (28341709) un Anna (26014914). Pieteikties http://www.laulatiem.lv/citi-pasakumi/svetcelojums-vabole-aglona/622/
  • Tika izdota Dainas un Ulda Žurilo grāmata "Laulāto mīlestība ikdienā. No iemīlēšanās līdz mīlestībai".
  • Sīkāka informācija par rekolekcijām un aktualitātēm: http://www.laulatiem.lv
   

 • Cik lielu vērtību nes Radio Marija! Tur varam atrast katehēzes, lūgšanas, vienoties ar lūdzējiem Svētajā Misē un uzklausīt interesantas sarunas. Var sūtīt savus jautājumus, var zvanīt uz studiju. Klausīsimies, kā arī atbalstīsim ar savām lūgšanām. Šī Dieva Balss mūsu mājās pastāv vienīgi no ziedojumiem, tādēļ atbalstīsim to ar saviem ziedojumiem. Ziedojumu kastīte baznīcā atrodas V. J. Marijas svētgleznas priekšā. Mājas lapa:  https://www.rml.lv/   Radio ir dzirdams FM frekvencēs – Rīgā 97,3, Liepājā 97,1 un Krāslavā 97,0. 

  

ES PATEICOS PAR KATRU JŪSU LŪGŠANU PAR VISU MŪSU DRAUDZI
UN TĀS PRĀVESTU, PAR DAŽĀDU VEIDU PALĪDZĪBU UN DALĪŠANOS PĀRTIKĀ.
 
JOPROJĀM ES LŪDZU: LŪDZIETIES PAR DRAUDZI UN PRIESTERI,
LAI DIEVS MŪS ATJAUNO SAVĀ GARĀ. 

  

Lai Dievs svētī caur sava vismīļā Dēla Sirdi †

+ Dievs, svētī manas avis! +


pr. Pāvils S. Kamola
(tel.: 274-64-820)