• Sv. Mises tiešraide no Madonas katoļu baznīcas svētdien 30. maijā plkst. 18 00

 • Svētā Gara nosūtīšanas svētku vigīlija 30. jūnijā 19 00 baznīcā.

 • no 3. jūnija trešdienās pēc sv. Mises iekšējās lūgšanas skola.

 • Maija mēnesi veltījam Vissvetakajai Jaunavai Marijai! Viņas aizbildniecību lūdzot, katru dienu akcijas Vienoti Kristū ietvaros lūgsimies vienu Rožukroņa daļu atbilstoši nedēļas dienai, kā to darām tradicionāli.

 • Paldies Irēnai un draudzes mūziķiem par sv. Mises video tiešraidēm svētdienās!

 • Pateicība visiem, kas ziedoja! Pateicoties Jums tiek uzturēta baznīca. Izmantojiet iespēju ziedot baznīcas komunālo rēķinu segšanai uz draudzes kontu - Madonas Romas katoļu draudze, reģ.nr. 90000463704, Konts LV19UNLA0095132107450

 • kam nav iespējas ziedot uz kontu to var darīt arī Lūgšanu kapela, kur ziedo par svecēm. Lai svētīgi!

 • Baznīcā ir pieejama individuālā grēksūdze prims katras  sv. Mises vai iepriekš norunātā laikā, sazinoties ar priesteri mob. 2919133

 • Tiem, kuri gribētu sagatavoties labai grēksūdzei, te ir pieejams buklets ar sirdsapziņas izmeklēšanas jautājumiem, kuru savā laikā izdevusi mūsu diecēzes kūrija. Jāuzspiež blakus --> Sagatavošana grēksūdzei. 

 • Par kristīgām bērēm vispirms zvaniet priesterim un saskaņojiet izvadīšanas laiku. Priesterim jāapkalpo vairākas draudzes, tāpēc jūsu izvēlētais izvadīšanas laiks (īpaši sestdienā) var izrādīties jau aizņemts. Paldies par sapratni! • Pie ticīgajiem, kuri ir slimi vai veci un nevar tikt uz baznīcu, priesteris var atbraukt pats, lai pasniegtu grēksūdzes sakramentu, slimnieku sakramentu (tas ir stiprināšanas un dziedināšanas sakraments!), kā arī Svēto Komūniju. Lūdzu, ziņojiet, ja kādam vēl būtu šāda vēlme.  


 


DRAUDZES NOTIKUMI

 •  Ikvienam ir iespēja izvēlēties savu adorācijas stundu Lūgšanu kapela!

 • Turpinām lūgšanu akciju VIENOTI KRISTŪ,  maija, Dievmātes, mēnesī lūdzamies katrai diani atbilstošo Rožukroņa daļu 

SAIMNIECISKAS LIETAS


 • Svētā Gara nosūtīšanas svētkos un mūsu baznīcas jubilejā esam saņēmuši bīskapa svētību baznīcas pārbūves plāniem un remonta projektiem. Tādēļ var teikt, ka nākamajā dienā, tas ir Marijas kā Baznīcas Mātes dienā, sākās jauns posms mūsu draudzei un baznīcai. Dievs, atjauno savu Baznīcu!  

INFORMĀCIJAS NO DIECĒZES

 • Ir iznācis kora "Versija" sakrālās mūzikas CD "Laudate Dominum"Draudzes grāmatu galdiem un citām vajadzībām tie vairumā ir pieejami arhibīskapa sekretariātā (Mazajā Pils ielā 2a). 

 • Galvenais Latvijas katoļu Baznīcas portāls ir katolis.lv. Tajā atradīsiet atbilstošu informāciju par priesteriem un notikumiem mūsu Baznīcā.
     
   

 • Cik lielu vērtību nes Radio Marija! Tur varam atrast katehēzes, lūgšanas, vienoties ar lūdzējiem Svētajā Misē un uzklausīt interesantas sarunas. Var sūtīt savus jautājumus, var zvanīt uz studiju. Klausīsimies, kā arī atbalstīsim ar savām lūgšanām. Šī Dieva Balss mūsu mājās pastāv vienīgi no ziedojumiem, tādēļ atbalstīsim to ar saviem ziedojumiem. Ziedojumu kastīte baznīcā atrodas V. J. Marijas svētgleznas priekšā. Mājas lapa:  https://www.rml.lv/   Radio ir dzirdams FM frekvencēs – Rīgā 97,3, Liepājā 97,1 un Krāslavā 97,0. 

  

ES PATEICOS PAR KATRU JŪSU LŪGŠANU PAR VISU MŪSU DRAUDZI
UN TĀS PRĀVESTU, PAR DAŽĀDU VEIDU PALĪDZĪBU UN DALĪŠANOS PĀRTIKĀ.
 
JOPROJĀM ES LŪDZU: LŪDZIETIES PAR DRAUDZI UN PRIESTERI,
LAI DIEVS MŪS ATJAUNO SAVĀ GARĀ. 

  

Lai Dievs svētī caur sava vismīļā Dēla Sirdi †

+ Dievs, svētī manas avis! +