Svētā Mise tiešraidē svētdienās 11:00 Madonas katoļu draudzes facebook • Izmantosim mājsēdes laiku attiecību padziļināšanai ar Dievu vai to atjaunošanai ar grēksūdzi, lūgšanu, meditāciju, Svēto Rakstu un reliģisku grāmatu lasīšanu, ar adorāciju un individuālu, dievbijīgu svēto Sakramentu saņemšanu baznīcā... Lūgšanu kapela būs atvērta! Ar priesteri var tikties iepriekš vienojoties par tikšanās laiku mob. 29191335.

 • Mājsēdes laikā baznīca būs atvērta pēc katras sv. Mises individuālai lūgšanai, sv. Sakramentu saņemšanai.

 • Baznīcā iepējams iegādāties Mieram tuvu novembrim un uzrakstīt aizlūgumu par mirušo dvēselēm sv. Misei, kas tiks svinēta 2. novembrī.

 Oficiālā informācija par mājsēdes nosacījumiem portālā - katolis.lv


 • Alfas kurss attālināti sāksies 28. oktobrī plkst. 19 00. Visi laipni lūgti pieteikties un pievienoties! Pieteikšanās tālrunis 28689511

 • Aicinām iesaistīties lūgšanu ķēdē par ģimenēm. Tā ilgs nepilnu gadu, lai dotu ģimenēm spēku garīgai cīņai par mīlestību un ticību, lai tās būtu vienotas lūgšanā un darbos. Vairāk lasīt šeit.

 • "Kāna Welcome" 1 gada programma ģimenēm Madonas katoļu draudzē sāksies oktobra beigās. 9 tikšanās reizi mēnesī un viena nedēļas nogale kopā. Info un pieteikšanās tālrunis 29474774 - Arnolds Slišāns. Stiprināsim ģimenes! 


 • Vajadzīgā summa Madonas katoļu baznīcas pārbūves tehniskā projekta apmaksai 7296.30 eiro ir saziedota. Tehniskais projekts ir iesniegts un apstiprināts būvvaldē. Pateicība visiem ziedotājiem!

 • Ziedot baznīcai var pārskaitot uz draudzes kontu!  - Madonas Romas katoļu draudze, reģ.nr. 90000463704, Konts LV19UNLA0095132107450

 • Tiem, kuri gribētu sagatavoties labai grēksūdzei, te ir pieejams buklets ar sirdsapziņas izmeklēšanas jautājumiem, kuru savā laikā izdevusi mūsu diecēzes kūrija. Jāuzspiež blakus --> Sagatavošana grēksūdzei. 

 • Piesakot bērna kristību jāņem vērā, ka vismaz vienam no vecākiem jābūt spējīgam nodrošināt bērna katolisko audzināšanu un vismaz vienam no krustvecākiem jābūt iestiprinātam Katoļu baznīcā un vismaz 16 gadus vecam.

 • Par kristīgo izvadīšanu vispirms zvaniet priesterim un saskaņojiet izvadīšanas laiku. Priesterim jāapkalpo vairākas draudzes, tāpēc jūsu izvēlētais izvadīšanas laiks (īpaši sestdienā) var izrādīties jau aizņemts. Paldies par sapratni! • Pie ticīgajiem, kuri nevar tikt uz baznīcu, priesteris var atbraukt pats, lai pasniegtu grēksūdzes sakramentu, slimnieku sakramentu (tas ir stiprināšanas un dziedināšanas sakraments!), kā arī Svēto Komūniju. 
 •  


 


DRAUDZES NOTIKUMI

 •  Ikvienam ir iespēja izvēlēties savu adorācijas stundu Lūgšanu kapela!

 

SAIMNIECISKAS LIETAS


 • 2020-2021 gada apkures sezonas izmaksas kopā bija 3219,47, samaksāts sia Madonas siltums. Pateicība ziedotājiem!
 • Dievs, atjauno savu Baznīcu! Esam noslēguši līgumu par baznīcas pārbūves tehniskā projekta izstrādi. Līguma summa 7300 eiro. Termiņš 1 septembris. 

INFORMĀCIJAS NO DIECĒZES
 • Galvenais Latvijas katoļu Baznīcas portāls ir katolis.lv. Tajā atradīsiet atbilstošu informāciju par priesteriem un draudzēm.
     
   

 • Cik lielu vērtību nes Radio Marija! Tur varam atrast katehēzes, lūgšanas, vienoties ar lūdzējiem Svētajā Misē un uzklausīt interesantas sarunas. Var sūtīt savus jautājumus, var zvanīt uz studiju. Klausīsimies, kā arī atbalstīsim ar savām lūgšanām. Šī Dieva Balss mūsu mājās pastāv vienīgi no ziedojumiem, tādēļ atbalstīsim to ar saviem ziedojumiem. Ziedojumu kastīte baznīcā atrodas V. J. Marijas svētgleznas priekšā. Mājas lapa:  https://www.rml.lv/   Radio ir dzirdams FM frekvencēs – Rīgā 97,3, Liepājā 97,1 un Krāslavā 97,0. 

  

ES PATEICOS PAR KATRU JŪSU LŪGŠANU PAR VISU MŪSU DRAUDZI
UN TĀS PRĀVESTU, PAR DAŽĀDU VEIDU PALĪDZĪBU UN DALĪŠANOS PĀRTIKĀ.
 
JOPROJĀM ES LŪDZU: LŪDZIETIES PAR DRAUDZI UN PRIESTERI,
LAI DIEVS MŪS ATJAUNO SAVĀ GARĀ. 

  

Lai Dievs svētī caur sava vismīļā Dēla Sirdi †

+ Dievs, svētī manas avis! +