Dārgie brāļi un māsas Kristū!

Ģimenes dzīve ir izaicinājumu un grūtību pilna, īpaši šajā pandēmijas laikā.

Tāpēc aicinām iesaistīties lūgšanu ķēdē par ģimenēm. Tā ilgs nepilnu gadu, lai dotu ģimenēm spēku garīgai cīņai par mīlestību un ticību, lai tās būtu vienotas lūgšanā un darbos. Pieteikšanās saite ir šeit: https://forms.gle/GBRvJygDsw5R8wNk8

Pāvests Francisks aicina apzināties ģimenes svētumu un neaizskaramību, tās Dieva iecerēto skaistumu un lūdzas, lai ģimenes nepiedzīvo vardarbību, noslēgšanos un šķelšanos; lai katrs, kas ir ievainots vai nomākts, drīz vien tiek dziedināts un mierināts.

Brālis vai māsa “Lūgšanu ķēdē par ģimenēm” lūdzas 1 mēnesi katru dienu.

Lūgšanas:

Dievs, Tu redzi Madonas dekanāta (Alūksnes, Cesvaines, Ērgļu, Gulbenes, Jaunkalsnavas, Lubānas, Madonas un Pļaviņu draudžu) ģimeņu asaras, ciešanas, grūtības un viņu garīgo cīņu. Dievs, es visu nolieku Tavā priekšā. Lūdzu svētī, apskaidro, sargā, uzturi, spēcini un dziedini ģimenes.”

Tēvs mūsu...Esi sveicināta...Gods lai ir...

Svētā Jāzepa litāniju...

Tavā patvērumā...

Piesakies uz savu lūgšanu mēnesi par ģimenēm!