Priesteris Māris Ozoliņš

Priesteri var satikt iepriekš zvanot 29191335 un vienojoties par tikšanās laiku.

Priesteri var satikt baznīcā pirms vai pēc katras sv. Mises, tie arī ir pieņemšanas laiki klātienē. Sv. Mises laiki norādīti draudzes kalendārā.

Ieteicams priesterim zvanīt laikā no 10 00 līdz 17 00, jo no rīta un vakarā ir dievkalpojumi vai citi pasākumi.

Ne vienmēr dienas laikā priesteris varēs atbildēt uz zvanu, jo iepējams vada bēres vai piedalās sapulcē. Jāsaprot, ka priesterim nav ofisa vai sekretāres, tāpēc nebaidieties zvanīt vairākas reizes.

Priesteris nevar atzvanīt uz visiem neatbildētajiem zvaniem telefonkrāpnieku dēļ.

Madonas draudzē kalpo kopš 2019. gada septembra

Dzimis: 1967