Gavēņa laika piektdienās Krustaceļš plkst. 17 00.

Alfas kursa 2. lekcija 21. martā plkst. 18 00. Vēl vari pievienoties un uzaicināt draugu!

Pateicība visiem, kas ziedo baznīcas apkurei! Ziedojam marta apkures rēķinam.

• Ziedot baznīcai var pārskaitot uz draudzes kontu!  - Madonas Romas katoļu draudze, reģ.nr. 90000463704, Konts LV19UNLA0095132107450

• Tiem, kuri gribētu sagatavoties labai grēksūdzei, te ir pieejams buklets ar sirdsapziņas izmeklēšanas jautājumiem, kuru savā laikā izdevusi mūsu diecēzes kūrija. Jāuzspiež blakus --> Sagatavošana grēksūdzei.

• Piesakot bērna kristību jāņem vērā, ka vismaz vienam no vecākiem jābūt spējīgam nodrošināt bērna katolisko audzināšanu un vismaz vienam no krustvecākiem jābūt iestiprinātam Katoļu baznīcā un vismaz 16 gadus vecam.
  • Par kristīgo izvadīšanu mūžībā vispirms zvaniet priesterim un saskaņojiet izvadīšanas laiku. Jūsu iepriekš izvēlētais izvadīšanas laiks (īpaši sestdienā) var izrādīties  jau aizņemts un priesteris būs spiests jums atteikt. Paldies par sapratni!
  • Pie ticīgajiem, kuri nevar tikt uz baznīcu, priesteris var atbraukt pats, lai pasniegtu grēksūdzes sakramentu, slimnieku sakramentu (tas ir stiprināšanas un dziedināšanas sakraments!), kā arī Svēto Komūniju.

SAIMNIECISKAS LIETAS

Pateicība draudzes vīriem par ieguldījumu baznīcas remontdarbos!

Baznīcā iespējams ziedot apkures vajadzībām. Apkurei var ziedot arī pārskaitot uz draudzes kontu ar norādi "baznīcas apkurei"

INFORMĀCIJAS NO DIECĒZES

• Galvenais Latvijas katoļu Baznīcas portāls ir katolis.lv. Tajā atradīsiet atbilstošu informāciju no diacēzes, kā arī informāciju par priesteriem un draudzēm.

• Cik lielu vērtību nes Radio Marija! Tur varam atrast katehēzes, lūgšanas, vienoties ar lūdzējiem Svētajā Misē un uzklausīt interesantas sarunas. Var sūtīt savus jautājumus, var zvanīt uz studiju. Klausīsimies, kā arī atbalstīsim ar savām lūgšanām. Šī Dieva Balss mūsu mājās pastāv vienīgi no ziedojumiem, tādēļ atbalstīsim to ar saviem ziedojumiem. Ziedojumu kastīte baznīcā atrodas V. J. Marijas svētgleznas priekšā. Mājas lapa:  https://www.rml.lv/   Radio ir dzirdams FM frekvencēs – Rīgā 97,3, Liepājā 97,1 un Krāslavā 97,0.

ES PATEICOS PAR KATRU JŪSU LŪGŠANU PAR VISU MŪSU DRAUDZI
UN TĀS PRĀVESTU, PAR DAŽĀDU VEIDU PALĪDZĪBU UN DALĪŠANOS PĀRTIKĀ.

JOPROJĀM ES LŪDZU: LŪDZIETIES PAR DRAUDZI UN PRIESTERI,
LAI DIEVS MŪS ATJAUNO SAVĀ GARĀ.

Lai Dievs svētī caur sava vismīļā Dēla Sirdi †

+ Dievs, svētī manas avis! +